Ośrodek Wczasowo-Kolonijny "Sosna"

O nas

Jeżeli szukamy dobrej wycieczki szkolnej, na którą moglibyśmy udać się z naszą klasą to warto zastanowić się nad Karkonoszami, które przedstawiają się bardzo atrakcyjnie w kwestii cenowej. Bardzo tanie Schroniska w Karkonoszach zapewniają młodzieży wycieczkowej tani i dobry jakościowo nocleg, z możliwością dokupienia sobie jedzenia. Dużo pięknych szczytów, umiejscowionych bli
więcej na temat: Schroniska dla młodzieży w Karkonoszach
UWAGA Wczasowo-Kolonijny "Sosna" zamknął działalność.!!!Położony w malowniczej dolinie ośrodek stwarza klientom wiele możliwości relaksu. 1,5 ha zielonego terenu, plac zabaw czy grillowisko to dopiero początek tego, co możemy zaoferować.


    Górzysty teren, czyste powietrze pomagają zdobyć energię na cały rok.
Okolica sprzyja pieszym wycieczkom (kilkanaście szlaków turystycznych) oraz rowerowym szaleństwom (jedna z najlepszych tras rowerowych w Polsce zaczyna się naprzeciw ośrodka). Smaczna kuchnia pomoże Ci  uzupełnić zapasy energii zużytej w trakcje zimowych szaleństw czy też letnich wędrówek.
Dzięki 25-letniemu doświadczeniu spełniamy życzenia Klientów zanim je jeszcze wypowiedzą!

Naszym Gościom oferujemy pomoc w planowaniu pobytu, organizacji wycieczek autokarowych, pieszych, przewodników oraz biletów wstępu.UWAGA Wczasowo-Kolonijny "Sosna" zamknął działalność.!!!


W naszej ofercie znajdują się :
kolonie, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki, pobyty wypoczynkowe oraz weekendowe.

Mamy duże doświadczenie w organizowaniu obozów sportowych (niedaleko nowo-wybudowana hala sportowa) jak i innego rodzaju tematycznych wypoczynków(obozy taneczne, obozy karate).

Dzięki naszej tradycyjnej, polskiej kuchni zdobyliśmy uznanie wielu klientów w organizacji wesel oraz przyjęć okolicznościowych.Nasza elastyczna oferta zawsze jest dostosowana do Twoich wymagań!
/td>
Fotka 0bfbc1cc
Fotka e7f65a3c

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Sosna
Schroniska dla młodzieży w Karkonoszach